Zaměřujeme se především na služby pro firmy

I. WELL BEING
Téma jak mít zdravé a šťastné lidi ve firmě i přes vysoké životní tempo. Propojení firemních cílů, vizí a hodnot se štěstím a zdravím zaměstnanců. Vede integrální kouč, lékař funkční medicíny, případně výživový specialista dle dohody.

II. KOUČOVACÍ VÝCVIK PRO MANAGERY
Nejnovější styl řízení pro managery – koučovací řídící styl není určený jen pro profesionální kouče, ale je možné jej výborně uplatnit pro běžné řízení lidí ve vědomé firmě.

III. ŘÍZENÍ FIRMY PODLE HODNOT
Soulad osobních životních hodnot jednotlivce a hodnot společnosti umožňuje diametrálně jiný život ve firmě. Pomocí workshopů nalézáme propojení hodnot firmy hodnotami zaměstnanců/kolegů. Vrcholem spolupráce je pak formulace vize firmě, která je v souladu s hodnotami lidí a její napojení na cíle společnosti.

IV. TÉMA VYHOŘENÍ A DEPRESE
Ve světě, ale i v České republice, v poslední době dramaticky narůstá počet lidí, kteří užívají antidepresiva nebo jsou ohroženi syndromem vyhoření. Nejvíce ohroženou skupinou jsou manažeři a klíčoví pracovníci firem.

V právnických profesích a velkých poradenských firmách je dlouholetou praxí řešení syndromu vyhoření “sabbatical period”. Náš program je prevencí, a proto je ve firmách považován za efektivnější řešení deprese i vyhoření.

Vy víte, kolik vám vydělá konkrétní manažer. Pokud hrozí snížení jeho výkonu kvůli psychické nestabilitě, antidepresivům nebo syndromu vyhoření, potom se vás to týká. Máme pro vás řešení v podobě cíleného programu prevence snížení psychické nestability.