Koučink

Vyslovte nahlas, co je pro vás tím nejdůležitějším v osobním i profesním životě, či v páru. S integrálním koučem proberte vaši životní situaci a představy o budoucnosti. Formulujete vaše přání a očekávání a určíte si cíle, abyste neskončili na půli cesty. Výsledkem bude vaše vyšší životní spokojenost.

Diagnostika

Nalezněte s našimi odborníky pravou příčinu vašich zdravotních obtíží místo řešení důsledků. Díky jejich zkušenostem vám poskytneme kvalitní diagnostiku a navrhneme řešení přímo vám na míru.

Péče o tělo

Nechte se námi hýčkat pomocí řadou masáží a uvolňovacích technik. Nevíte-li si rady, která služba je pro vás nejlepší, rádi vám poradíme.

Aroma-touch

Masážní technika, při které se aplikují vybrané esenciální oleje přímo na záda a chodidla. Přináší hluboké a dlouhodobé účinky ovlivňující, jak náš fyzický, tak i psychický stav.

více »

Energoterapie

Technika, která se opírá o existenci a stimulaci energetických drah a center v lidském těle.

více »

Harmonizační masáže

Doteková terapie skrze léčivý dotek rukou spojuje a harmonizuje nejen fyzickou, ale také psychickou a energetickou úroveň těla.

více »

Jóga

Nejdříve se soustředíme na dech, zklidníme mysl a připravíme tělo na pohyb. Zaměříme pozornost na vědomé propojení zdravého fyziologického pohybu na vlně dechu s respektem k vlastnímu tělu.

více »

Kraniosakrální terapie

Jemná doteková terapie, která podporuje ozdravné a seberegulační procesy v těle.

více »

Lymfodrenáž

Lehká hmatová technika obnovující lymfatický systém. Urychluje tok lymfy, podporuje látkovou výměnu a detoxikuje organismus.

více »

Meditace

Technika, která má pozitivní dopad na duševní, mentální i tělesné zdraví. Pomáhá nám lépe zvládat stres, zlepšuje spánek a emoční vyrovnanost.

více »

Reflexní terapie

Šetrná a účinná technika, která aktivuje přirozené léčebné síly organismu a přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy.

více »

Shiatsu

Celostní energetická masáž, která náleží k tradiční východní medicíně. Obnovuje potřebnou rovnováhu těla tím, že uvádí do pohybu energii v energetických drahách jednotlivých orgánů

více »

CHCETE ŽÍT SVOU OPRAVDOVOST?

Zavolejte nám na mobil: 602 713 714