Seznamovací a rozvojová agentura Náhoda působí již od roku 2011. Z naší několikaleté praxe je zřejmé, že vyrovnaní a spokojení lidé si svého partnera hledají snáze. Proto spolupracujeme s řadou odborníků z oblasti osobního rozvoje od koučinku, image, fyzické kondice, sex-koučinku a dalších. Podporujeme klienty v nalezení nejlepší cesty k osobní rovnováze, díky které se životní partner hledá mnohem jednodušeji.

Naším cílem je být k ruce nezadaných při hledání partnerů, ať už jsou jejich nároky jakékoli. Základem úspěšného seznamování v Náhodě je propojení seznamovacích aktivit s osobním rozvojem. Na rozdíl od ostatní internetových seznamek klademe důraz na osobní setkání s našimi klienty. Plně respektujeme Jejich osobnost a zaručujeme absolutní diskrétnost.

Služby naší agentury jsou uspořádány do několika úrovní, ze kterých lze vybírat dle představ: od klasického internetového seznamování s možností nechat si svůj profil bezplatně ověřit, přes VIP členství, které Vám umožní mimo jiné pravidelné osobní konzultace v Praze, Ostravě a Brně, až po sebepoznávací TOP program s majitelkou agentury Veronikou Vinterovou osobně.

www.nahoda.com