Reprezentativní prostory k pronájmu pro osobní rozvoj

Institut osobního rozvoje OPRAVDOVOST je světlým a vysoce komfortním prostorem v centru Prahy s výhledem na Národní divadlo a Most Legií. Nabízíme kompletní servis pro terapeuty, kouče a školitele osobního rozvoje tak, aby se nemuseli starat o nic, kromě toho nejdůležitějšího, poskytnutí té nejlepší péči klientům.

Vyber si svůj nový pracovní prostor

Jsme otevření nárazové, krátkodobé i dlouhodobé spolupráci s těmi, kteří si zakládají na komplexním a integrálním přístupu k člověku a k jeho zdraví.

Pronájem koučovny

Účel: koučink, terapie,
masáže
Počet: 3
Velikost: 12 m²
Cena od: 150 Kč/h

Pronájem terapeutovny

Účel: koučink a terapie pro páry i malé skupiny
Počet: 3
Velikost: 18 – 24 m²
Cena od: 200 Kč/h

Pronájem zasedací místnosti

Účel: skupinové školení, kurzy, cvičení i meditace
Počet: 2
Velikost: 50 m²
Cena od: 875 Kč/h

Cena pronájmu vždy zahrnuje

Chcete poskytnou svým klientům to nejlepší? Hledáte plně vybavené a servisované prostory, kde bude o vše postaráno za tebe? Zakládáte si na integrálním přístupu k člověku?

Citlivě zrekonstruovaný byt v secesním domě nabízí útočiště klidu, pohodlí a péče. Minimalistický design a promyšlené vybavení poskytuje prostředí, ve kterém se bude každý cítit jako doma a jako v lázních zároveň. Prostory zkrášluje stálá prodejní výstava originálních děl akademických malířů Dalibora Davida a Pavla Šmída.

✔️ nadstandardní vybavení
✔️ kompletní péče
✔️ klidné prostředí

✔️ minimalistický design
✔️ historický výhled
✔️ galerie umění

✔️ assistance recepce
✔️ vybavené zázemí
✔️ inspirativní kolektiv

Nacházíme se na adrese Zborovská 619/49, Praha 5 – Malá Strana u tramvajové zastávce Újezd, poblíž Kampy, Petřína a Národního divadla. Nejbližší stanice metra je Národní třída, která se nachází na druhé straně Mostu Legií

CHCETE ŽÍT SVOU OPRAVDOVOST?

Zavolejte nám na mobil: 602 713 714