PROGRAM VĚDOMÁ FIRMA

Nabídka pro firmy

pořadí_1

I. WELL BEING

Téma jak mít zdravé a šťastné lidi ve firmě i přes vysoké životní tempo. Propojení firemních cílů, vizí a hodnot se štěstím a zdravím zaměstnanců. Vede integrální kouč, lékař funkční medicíny, případně výživový specialista dle dohody.

  • přednáška nebo workshop
  • dlouhodobě udržitelný program rozvoje týmu i jednotlivce
  • test štěstí a test zánětů

pořadí_2

II. KOUČOVACÍ VÝCVIK PRO MANAGERY

Nejnovější styl řízení pro managery – koučovací řídící styl není určený jen pro profesionální kouče, ale je možné jej výborně uplatnit pro běžné řízení lidí ve vědomé firmě.

  • 4 modulový intenzivní koučovací výcvik postavený na míru konkrétní společnosti

pořadí_3

III. ŘÍZENÍ FIRMY PODLE HODNOT

Soulad osobních životních hodnot jednotlivce a hodnot společnosti umožňuje diametrálně jiný život ve firmě. Pomocí workshopů nalézáme propojení hodnot firmy  hodnotami zaměstnanců/kolegů. Vrcholem spolupráce je pak formulace vize firmě, která je v souladu s hodnotami lidí a její napojení na cíle společnosti.

pořadí_4

IV. TÉMA VYHOŘENÍ A DEPRESE

Ve světě, ale i v České republice, v poslední době dramaticky narůstá počet lidí, kteří užívají antidepresiva nebo jsou ohroženi syndromem vyhoření. Nejvíce ohroženou skupinou jsou manažeři a klíčoví pracovníci firem.

V právnických profesích a velkých poradenských firmách je dlouholetou praxí řešení syndromu vyhoření “sabbatical period”. Náš program je prevencí, a proto je ve firmách považován za efektivnější řešení deprese i vyhoření.

Vy víte, kolik vám vydělá konkrétní manažer. Pokud hrozí snížení jeho výkonu kvůli psychické nestabilitě, antidepresivům nebo syndromu vyhoření, potom se vás to týká. Máme pro vás řešení v podobě cíleného programu prevence snížení psychické nestability.

  • Test syndromu vyhoření a deprese
  • Workshop vyhoření
  • Přednášky
  • Individuální program

NÁŠ TÝM A JEHO NABÍDKA PRO FIRMY

Zkušení koučové, mentoři a terapeuti Opravdovosti ve spolupráci s lékaři celostní medicíny, výživovými specialisty, fyzioterapeuty, image makery…. připravili unikátní  komplexní preventivní program pro klíčové pracovníky vaší společnosti.

KLIENTI

Jacobs Douwe Egberts - JDE
Google
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze - VFN
Masák & Partner