JANA HEMELÍKOVÁ BAUDISOVÁ

Integrální koučka

Vystudovala jsem herectví na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Bavilo mě objevovat lidské charaktery, tužby, vášně a chování.

Další moje cesta mě přivedla k tanci. Začala jsem studovat orientálního tance, indický tanec a Flamenco (zahraniční semináře na školách tance ve španělském Madridu, Seville, Jerezu a v Londýně). 15 let vedu taneční kurzy a semináře a setkávám se na nich převážně se ženami. Naučila jsem se nejen vnímat tělo a objevovat jeho možnosti, ale také více rozumět a chápat ženskou psychiku.  Pracovala jsem pro sportovní a taneční centra Factory Pro, Energy studio Václav Krejčík, Blue Orange, Balance club a vedla taneční kurzy pro herečky Národního divadla v Praze.

V roli flamencové tanečnice jsem účinkovala ve hře Vladařka závist Národního divadla v Praze, také ve filmu Bolero F.A. Brabce a televizní pohádce Probuzená skála J. Stracha.

Několik let jsem byla členkou skupiny Peňa Flamenca a v roce 2005 jsem založila vlastní skupinu indického tance Rása (účinkování v TV show: Česká miss 2005, Nominační večer Český lev 2011 a hlavní večer Český lev 2011).

Moje dosavadní umělecké zkušenosti vyústily v tanečně-audiovizuální představení Šivovo kolo života, které jsem zrealizovala společně se svým manželem v roce 2012 v divadle ABC v Praze.

Mateřství a rodina mi otevřely nový obzor. Vnímala jsem potřebu pracovat s lidmi i se sebou uvnitř. Absolvovala jsem kurz akreditovaných profesionálních koučů a Akademii neurolingvistického programování u Coaching World v Praze.

V současné době pracuji jako koučka a lektorka v oblasti  osobního rozvoje, vedu semináře dancecoachingu, kde propojuji koučování s pohybem a vnímáním vlastních pocitů těla a mysli.

Společně s manželem Ctiradem vychovávám dva syny, připravuji a konzultuji Festival Evolution a další aktivity společnosti Felicius.