INTEGRÁLNÍ KOUČOVÉ

Integrální koučouvé jsou nejzkušenější profesionálové našeho týmu. Integrální kouč je vaším osobním průvodcem, který s vámi sestaví cestu a doprovodí vás po ní až k vaší vlastní OPRAVDOVOSTI.

Poprvé se s ním osobně setkáváte při svém prvním sezení v Opravdovosti a po celou dobu vašeho programu jste pravidelně v kontaktu. Společně s ním plánujete jednotlivé kroky vaší jedinečné cesty.

Zeptejte se své intuice - kdo je tím pravým pro vás...

Veronika Vinterová

Věnuji se klientům, kteří ve svém životě chtějí pozitivní změnu. Nejčastěji spolupracuji s lidmi v oblasti partnerských vztahů, hledání smyslu života, osobní či profesionální vize, štěstí či hlubokého sebepoznání.

více »

Kristina Rumlová

Jako kouč pomáhám lidem žít s radostí. Nehledě na to, jaké je vaše přání nebo osobní cíl, věřím, že vždy vede nalezení toho pravého životního mixu k opravdové a hluboké spokojenosti a radosti.

více »

Michaela Dušková Kovaříková

Jsem při práci kouče průvodcem klientům při jejich transformačních procesech, které jsou mnohdy hluboké a zásadní. Jsem po určitou dobu jejich pomocníkem nalézt a uvidět to, co sami nejlépe vědí, že je pro ně dobré. Velmi oceňuji odvahu každého, kdo je ochoten se podívat sám na sebe a změnit nebo posunout to, co není v jeho životě s ním v souladu.

více »

Lucie Žalská Kneslová

Své klienty podporuji při hledání cesty ke šťastnému a smysluplnému životu. S těmi, kteří mě osloví, společně objevujeme jejich hodnoty, stanovujeme priority a vy se pak rozhodujete, kudy se na křižovatce života vydat dál.

více »

Jana Hemelíková Baudisová

V současné době pracuji jako koučka a lektorka v oblasti osobního rozvoje, vedu semináře dancecoachingu, kde propojuji koučování s pohybem a vnímáním vlastních pocitů těla a mysli.

více »

Karel Hašler

Děje se vám v životě opakovaně něco, co vás brzdí, co vám ubližuje nebo vás blokuje v tom, čeho chcete dosáhnout? Opakovaně narážíte na to samé a nedaří se vám to změnit?

více »

SPECIALISTÉ

Specialisté jsou terapeuté, lékaři a kouči se zcela specifickým zaměření na jedno konkrétní téma. Každý vyniká ve své oblasti, která je jeho posláním a věnuje se jí naplno.

Zásadní přínos v celém procesu nalezení vlastní Opravdovosti tkví v jejich specializaci na jednu konkrétní oblast (zdravotní péče, image, strach a obavy, vyrovnání se s minulostí, práce s tělem, výživa).