INTEGRÁLNÍ KOUČOVÉ

Integrální koučouvé jsou nejzkušenější profesionálové našeho týmu. Integrální kouč je vaším osobním průvodcem, který s vámi sestaví cestu a doprovodí vás po ní až k vaší vlastní OPRAVDOVOSTI.

Poprvé se s ním osobně setkáváte při svém prvním sezení v Opravdovosti a po celou dobu vašeho programu jste pravidelně v kontaktu. Společně s ním plánujete jednotlivé kroky vaší jedinečné cesty.

Zeptejte se své intuice - kdo je tím pravým pro vás...

Veronika Vinterová

Věnuji se klientům, kteří ve svém životě chtějí pozitivní změnu. Nejčastěji spolupracuji s lidmi v oblasti partnerských vztahů, hledání smyslu života, osobní či profesionální vize, štěstí či hlubokého sebepoznání.

více »

Michaela Dušková Kovaříková

Jsem při práci kouče průvodcem klientům při jejich transformačních procesech, které jsou mnohdy hluboké a zásadní. Jsem po určitou dobu jejich pomocníkem nalézt a uvidět to, co sami nejlépe vědí, že je pro ně dobré. Velmi oceňuji odvahu každého, kdo je ochoten se podívat sám na sebe a změnit nebo posunout to, co není v jeho životě s ním v souladu.

více »

Lucie Žalská Kneslová

Své klienty podporuji při hledání cesty ke šťastnému a smysluplnému životu. S těmi, kteří mě osloví, společně objevujeme jejich hodnoty, stanovujeme priority a vy se pak rozhodujete, kudy se na křižovatce života vydat dál.

více »

Jiří George Konečný

Koučování vnímám jako přirozený nástroj, který může pomoci každému člověku na jakékoliv křižovatce. Díky naslouchání, správně použitým otázkám a v neposlední řadě i stoprocentní přítomnosti tady a teď může kouč pomoci s většinou závažných životních rozhodnutí.

více »

Vladimír Münz

Poskytuji individuální konzultace a poradenství převážně pro lidi rozhodnuté ke změně a v krizových situacích. Moje krédo je nedělat terapii pro terapii. Jsem vždy zaměřen na konkrétní výsledek a navíc dbám i o to, aby každý dokázal svou znovu objevenou část reality žít a integrovat.

více »

Kristina Rumlová

Jako kouč pomáhám lidem žít s radostí. Nehledě na to, jaké je vaše přání nebo osobní cíl, věřím, že vždy vede nalezení toho pravého životního mixu k opravdové a hluboké spokojenosti a radosti.

více »

Jana Hemelíková Baudisová

V současné době pracuji jako koučka a lektorka v oblasti osobního rozvoje, vedu semináře dancecoachingu, kde propojuji koučování s pohybem a vnímáním vlastních pocitů těla a mysli.

více »

SPECIALISTÉ

Specialisté jsou terapeuté, lékaři a kouči se zcela specifickým zaměření na jedno konkrétní téma. Každý vyniká ve své oblasti, která je jeho posláním a věnuje se jí naplno.

Zásadní přínos v celém procesu nalezení vlastní Opravdovosti tkví v jejich specializaci na jednu konkrétní oblast (zdravotní péče, image, strach a obavy, vyrovnání se s minulostí, práce s tělem, výživa).

Tomáš Morávek

Zaměřuji na psychologické a sexuologické poradenství, řešení otázek a problémů spojených s partnerskými vztahy

více »

Monika Slavkovská

Svým vzděláním jsem fyzioterapeutka. Nicméně můj osobní zájem, vnitřní tendence i má blíženecká mezioborová zvídavost spolu s mou vlastní sebe rozvojovou a sebepoznávací cestou mně v průběhu let vedli skrz tělo do oblasti, v níž se pole technik práce s tělem potkává s technikami práce s traumatem, životními postoji, strategiemi, přesvědčeními.

více »

Hana Hedvika Záhorcová

Od malička mě zajímaly oblasti, které se týkaly duchovního rozvoje člověka, můj otec byl věřící a tak mi i on předal nějaké základy, které jsem si od svých 16ti let nějak přebírala podle svých pocitů. To bylo pro mě vždy klíčové vnímat a cítit vlastní srdce, intuici a rozhodovat se podle toho.

více »

Hana Otevřelová

Zaměřuji se na péči o děti, jejich prospívání v rodině, ve škole, mezi vrstevníky. Na fungování stávající i nově vznikající rodiny jako celku, a to tak, aby se všem členům dobře dařilo.

více »

Julie Gaia Poupětová

Jsem odborník v oblasti sex-koučinku a osobního rozvoje a jsem připravena vám pomoci.

více »

Veronika Kremzová

Vnímám jako zásadní komplexní pohled na člověka – a to tedy nejen na celkový zdravotní stav, ale i oblast krásy a péče o sebe sama a samozřejmě nechybí ani důležitá odvětví výživy a dostatku pohybu ( s tím jdou ruku v ruce témata, která jsou řešena s integrálním koučem).

více »