INTEGRÁLNÍ KOUČOVÉ

Integrální koučouvé jsou nejzkušenější profesionálové našeho týmu. Integrální kouč je vaším osobním průvodcem, který s vámi sestaví cestu a doprovodí vás po ní až k vaší vlastní OPRAVDOVOSTI.

Poprvé se s ním osobně setkáváte při svém prvním sezení v Opravdovosti a po celou dobu vašeho programu jste pravidelně v kontaktu. Společně s ním plánujete jednotlivé kroky vaší jedinečné cesty.

Zeptejte se své intuice - kdo je tím pravým pro vás...

SPECIALISTÉ

Specialisté jsou terapeuté, lékaři a kouči se zcela specifickým zaměření na jedno konkrétní téma. Každý vyniká ve své oblasti, která je jeho posláním a věnuje se jí naplno.

Zásadní přínos v celém procesu nalezení vlastní Opravdovosti tkví v jejich specializaci na jednu konkrétní oblast (zdravotní péče, image, strach a obavy, vyrovnání se s minulostí, práce s tělem, výživa).

Vladimír Münz

Poskytuji individuální konzultace a poradenství převážně pro lidi rozhodnuté ke změně a v krizových situacích. Moje krédo je nedělat terapii pro terapii. Jsem vždy zaměřen na konkrétní výsledek a navíc dbám i o to, aby každý dokázal svou znovu objevenou část reality žít a integrovat.

více »

Tomáš Morávek

Zaměřuji na psychologické a sexuologické poradenství, řešení otázek a problémů spojených s partnerskými vztahy

více »

Monika Slavkovská

Svým vzděláním jsem fyzioterapeutka. Nicméně můj osobní zájem, vnitřní tendence i má blíženecká mezioborová zvídavost spolu s mou vlastní sebe rozvojovou a sebepoznávací cestou mně v průběhu let vedli skrz tělo do oblasti, v níž se pole technik práce s tělem potkává s technikami práce s traumatem, životními postoji, strategiemi, přesvědčeními.

více »

Irena Vokrojová

Žiju svůj sen a pomáhám lidem “vytáhnout z nich to nejlepší” skrze jejich outfit. To vše díky mnoha letům stráveným v korporátním prostředí, v oblasti nákupu, prodeje i personalistiky.

více »

Hana Hedvika Záhorcová

Od malička mě zajímaly oblasti, které se týkaly duchovního rozvoje člověka, můj otec byl věřící a tak mi i on předal nějaké základy, které jsem si od svých 16ti let nějak přebírala podle svých pocitů. To bylo pro mě vždy klíčové vnímat a cítit vlastní srdce, intuici a rozhodovat se podle toho.

více »

Hana Otevřelová

Zaměřuji se na péči o děti, jejich prospívání v rodině, ve škole, mezi vrstevníky. Na fungování stávající i nově vznikající rodiny jako celku, a to tak, aby se všem členům dobře dařilo.

více »